Експерти

Олег Нів’євський

Олег Нів’євський

керівник проекту

Олег Нів’євський є доцентом та деканом Факультету магістерських економічних студій  університету “Київська школа економіки”.

Має понад 18 років міжнародного досвіду з прикладних досліджень ринків агропродовольчої продукції та факторів виробництва та ланцюгів створення вартості, розвитку сільських територій, а також економіки транспорту. Його дослідницькі інтереси також охоплюють просторову економіку, економетрику, аналіз ефективності та продуктивності.

Отримав ступінь доктора філософії в галузі аграрної економіки та прикладної статистики в Геттінгенському університеті (Німеччина, 2010) та ступінь магістра з економіки в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (Україна, 2004). Також має диплом з фізики Національного Кам’янець-Подільського університету (Україна, 2001).

Марія Богонос

Марія Богонос

експертка з питань економічного аналізу

Марія Богонос приєдналася до Центру досліджень продовольства та землекористування Київської школи економіки у січні 2022 року.

Спеціалізація: аналіз впливу сільськогосподарської та торгівельної політик, прогнозування та моделювання ринків продовольства, а також економіка органічного та природо-орієнтованого сільського господарства. У 2018-2021 роках Марія працювала проєкт-менеджеркою у відділі Економіки сільського господарства Об’єднаного дослідницького центру Європейської комісії (DG JRC).

Марія здобула Ph.D. та ступінь магістра у галузі економіки сільського господарства в Університеті Хохенхайм (Німеччина, 2016 та 2011 рр.) та ступінь бакалавра за спеціальністю Економічна кібернетика у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Україна, 2008).

Роман Нейтер

Роман Нейтер

експерт з питань земельних відносин

Роман Нейтер - експерт, що займається дослідженнями та консультаціями в сфері аграрної та земельної політики, зокрема на програмі ЄС та Світового Банку “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”, а також в рамках проекту UaFoodTrade – проекту сталої інтернаціоналізації наукових структур в Україні, за підтримки Німецького Федерального міністерства освіти та науки.

Випускник спільної магістерської програми Київської школи економіки та Університету Х’юстона, 2017 рік. Аспірант Вагенінгенського університету.

Сфери досліджень: ринок землі в Україні, земельні аукціони, оцінки втрат та потреб у реконструкції та відновленні сільського господарства України.

Павло Мартишев

Павло Мартишев

експерт з питань фінансів та бюджетування в агросекторі

Павло Мартишев займається прикладними дослідженнями продовольчих ринків та аграрної політики, економетричним моделюванням цін на сільськогосподарську продукцію.

Отримав ступінь магістра з аграрної економіки в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана та ступінь кандидата економічних наук в Інституті економіки та прогнозування НАН України. До Київської школи економіки приєднався у 2018 році в якості дослідника проекту UaFoodTrade, організованого у співпраці з Лейбніц-Інститутом аграрного розвитку в країнах Центральної і Східної Європи (м. Галле, Німеччина).

Має досвід роботи аналітиком зернового ринку в компаніях Offre & Demande Agricole та Argus Media. Крім того, він приймав участь у консультаційних проектах, організованих Світовим банком та Німецько-українським агрополітичним діалогом.

Іван Колодяжний

Іван Колодяжний

експерт з аграрного бізнесу та економіки

Іван Колодяжний є випускником магістерської програми з Економічного аналізу Київської школи економіки.

Свою карʼєру розпочав як аналітик в асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», де займався аналізом зернового та тваринницького секторів, ринку сільськогосподарської техніки та земельного ринку.

Професійні інтереси Івана охоплюють оцінку ефективності державної підтримки агросектору, політики захисту навколишнього середовища та сталого розвитку сільських територій, а також аналіз великих даних в окремих секторах сільського господарства.

Елліна Юрченко

Елліна Юрченко

експерт з питань земельних відносин

Елліна Юрченко – доктор філософії в галузі права, здобула освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, спеціалізується на земельному та аграрному праві.

Елліна має значний досвід у сфері державного управління, аналізу та формування політики, взаємодії з органами державної влади. У 2022-2024 роках вона також навчається на магістерській програмі KSE “Публічна політика та управління”. Елліна працює експертом із земельного та аграрного права в Центрі досліджень продовольства та землекористування Київської школи економіки.

Сфери досліджень: ринок землі в Україні, земельні права, зрошення земель, аналіз аграрної політики, вдосконалення державного управління та багато інших.

Григорій Стольнікович

Григорій Стольнікович

експерт з питань продовольчої безпеки

Григорій Стольнікович – дослідник Центру досліджень продовольства та землекористування.

Здобув освіту здобув освіту в Київській школі економіки за спеціальністю «Економічний аналіз».Отримав ступінь бакалавра з історії в Київському Національному Університеті ім. Т. Г. Шевченка.

У Центрі досліджень продовольства та землекористування займається дослідженнями продовольчої безпеки та ринків продовольства.

Ігор Піддубний

Ігор Піддубний

експерт з питань розвитку та фінансів ОТГ

Ігор Піддубний – дослідник та асистент на освітніх курсах Центру досліджень продовольства та землекористування.

Здобув освіту здобув освіту в Київській школі економіки за напрямом «Економічний аналіз». Займається дослідженнями питань децентралізації та земельних відносин. Є частиною аналітичної команди Київської школи економіки з аналітики санкцій проти росії.

Залучений у Київській школі економіки у ролі асистента на курсі Математики для студентів магістерських програм. Він також є помічником-аналітиком народної депутатки України.

Сергій Замідра

Сергій Замідра

експерт з децентралізації та сільського розвитку

Сергій Замідра – перший заступний голови Всеукраїнської Асоціації Громад з екстенсивним досвідом в сфері децентралізації та місцевого самоврядування.

Магістр права з відзнакою Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, проходив навчання за напрямком «Публічне адміністрування» в Берлінській школі економіки та права, Національній школі управління Франції, Інституті державного управління Туреччини та Близького Сходу.